Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą propozycją współpracy bardzo proszę o kontakt
Biuro
fax. +48 52 561 04 02
tel. +48 52 385 76 82

Księgowość
kom +48 882 139 770
ksiegowosc@juhnke.eu
    


Transport spedycja (powyżej 3.5t)

24/h : +48 668 674 797
tel: + 48 52 385 76 82
fax: + 48 52 561 05 84

Mariusz Starsiak
(polski, niemiecki)
+48 734 445 746
m.starsiak@juhnke.eu
Chrystian Juras
(polski, niemiecki, angielski)
+48  668 674 797
ch.juras@juhnke.eu
Jose Santillana
(hiszpański, angielski)
+48 884 021 869
j.santillana@juhnke.eu

Jarosław Bielawski
(polski, angielski)
+48 523 199 301
j.bielawski@juhnke.eu
Natalia Kozieł
(polski, niemiecki)
+48 734 443 409
n.koziel@juhnke.eu
 Oleksandr Boldyrev
(polski, niemiecki, ukraiński)
+48 523 199 307
o.boldyrev@juhnke.eu

Serhii Sokolovskyi
(polski,francuski ukraiński)
+48 882 140 878
s.sokolovskyi@juhnke.eu
Adam Gappa
(polski, niemiecki)
+49 160 093337704
a.gappa@juhnke.eu
 Kamila Kuczmińska
(polski, niemiecki)
+49 160 091670107
k.kuczminska@juhnke.eu

Iwona Trzósło
(polski, niemiecki)
+48 668 672 060
+49 175 5073910
i.trzoslo@juhnke.eu


Transport spedycja (do 3.5t)

24/h: + 48 691 392 414
tel: + 48 52 385 76 82
fax: + 48 52 561 0402

Marcin Koniarski
(polski, niemiecki, angielski)

+48 882 139 784
m.koniarski@juhnke.eu
Tomasz Janus
(polski, niemiecki)

+48 692 079 462
t.janus@juhnke.eu
Karol Kazaniecki
(polski, niemiecki)

+48 668 671 216
k.kazaniecki@juhnke.eu

Karol Walaszek
(polski, niemiecki)

+48 882 563 197
k.walaszek@juhnke.eu
Michał Baranik
(polski, niemiecki, angielski)
+48 734 447 854
m.baranik@juhnke.eu
 Robert Pukownik
(polski,angielski, niemiecki)
+48 734 445 763
r.pukownik@juhnke.eu

Arkadiusz Gnaś
(polski, angielski)

+48 668 674 797
a.gnas@juhnke.eu
Marcin Berezowski
(polski, angielski)

+48 539 190 443
m.berezowski@juhnke.eu
 Mariusz Hoppel
(polski, angielski, niemiecki)

+48 886 925  685
m.hoppel@juhnke.eu

Michał Gucwa
(polski, niemiecki)
+48 539 190 444
m.gucwa@juhnke.eu
Sławomir Spychała
(polski, niemecki)

+48 886 928 186
s.spychala@juhnke.eu